Velkoobchod

Spolupráce pro podnikatele i nepodnikatele

 

Zajímá vás možnost zajímavého výdělku? Pro podnikatele i nepodnikatele jsme připravili možnost spolupráce, která je založená na jednoduchém provizním systému. Dveře jsou sortiment, který je velmi žádaný, mnoho lidí však nezná možnosti, jaké se jim pro jejich nákup nabízejí. Rádi tak nabídneme každému možnost prodeje našich dveří s možnosti získáním provize. Může se jednat o občasný přivýdělek na přilepšenou, peníze navíc se vždy skvěle hodí. Může se jednat také o hlavní zdroj financí. Pokud dokážete správným způsobem oslovit lidi a nebojíte se komunikovat, stane se vám tento výdělek stálým příjmem.

 

Možnosti spolupráce

Spolupráce se liší podle toho, jakým způsobem budete náš sortiment nabízet a také podle toho, jestli podnikáte. Můžete si vše vyzkoušet zcela nezávazně, nepotřebujete žádné vstupní investice a ani nemusíte disponovat rozsáhlou znalostí problematiky shrnovacích dveří. Možnosti spolupráce tedy jsou:

1. Nákup zboží za velkoobchodní ceny

Tato varianta je určena podnikatelům, pouze se ověří IČO a následně budete mít přístup na internetové stránky, kde je zboží vedené ve velkoobchodních cenách.

 

2. Prodej přes provizní systém

Nejjednodušší varianta spolupráce, stanete se naším partnerem a za každý jednotlivý kus prodaného zboží se vám dostane provize 15% z ceny zboží.

Výhody, které pro vás má provizní systém:

 

·         Není zapotřebí žádný počáteční vklad

·         Vysoké provize, až 15% z ceny zboží a to včetně DPH

·         Žádné starosti s vyřizováním objednávky, dopravou a balením

·         Reklamace se vás netýkají

·         Možnost vyplacení provize už od 1Kč

 

Pokud si myslíte, že by toto mohla být vaše příležitost zajímavého výdělku, tak neváhejte a vyzkoušejte si jí, nebude vás to stát nic, ale můžete si přijít k zajímavým penězům. Dveře jsou sortiment, za který lidé vynaloží velké množství peněz. Tento produkt vždy byl a vždy bude potřeba. Každý uživatel domu, či bytu, tak pro vás může být potencionální klient, který si vybaví interiér o pěkné dveře a vám tím přinese příjemnou provizi. Stačí několik prodejů a rázem uvidíte, že je příjemné být našimi partnery.

Info

Všechny objednávky zaslané po 6.12.2022 budou vyřízeny po novém roce.
U těchto objednávek prosím o platbu až po novém roce. Děkuji za pochopení.

Rozměry

Nosný profil: 30x30mm
Boční profil: 30x30mm
Široký profil: 15x130mm
Zámkový profil: 15x70mm
Úzky profil: 15x70mm
Spojovací profil: 26x8mm