Netradiční tipy

Netradiční tipy pro využití shrnovacích dveří

Dveře jsou zkrátka dveře, to ví přece každý. Jenže ty shrnovací mohou v domácnosti zastoupit roli značně univerzálního kousku, který toho zvládne mnohem víc, než by se na první pohled zdálo.

Interiérové dveře, ale také...

Shrnovací dveře obvykle umísťujeme namísto těch klasických. Šetří nám místo tím, že se osa otvírání pohybuje pouze v rámci zárubní, a zbavují nás také přebytečné námahy. Lze je snadno otevřít jednou rukou a samy od sebe drží přesně v té poloze, kterou jim určíte. Nemusíte tedy hledat žádné zarážky nebo se chránit před průvanem zvenčí.

Moderní shrnovací dveře se však uplatní nejenom v běžných interiérových místnostech. Díky odolným materiálům je můžete použít třeba do koupelny nebo do zahradního altánu či kůlny, i když v takovém případě musíte počítat se sníženou životností vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření, které nemá právě pozitivní vliv na sytost a kvalitu barvy. Nicméně jako dočasné levné a praktické řešení se shrnovací dveře určitě uplatní.

Šatny a šatníky

U nás si můžete objednat přímo dveře na míru a to už od šířky již 60 centimetrů a s nastavitelnou výškou. Snadno je tak usadíte nejenom do zárubní, ale také třeba šatních skříní. Je to jednoduché a praktické, a nemusíte hledat volný termín u svého truhláře nebo čekat dlouhou dobu na vyhotovení. Shrnovací dveře na míru vám dodáme za 3-5 dní k vaší naprosté spokojenosti.

Mít svůj kousek soukromí

Naše shrnovací dveře z kvalitní italských lamel značky FORTE je možné použít také jako nápaditý předěl místnosti. Ve dvoukřídlém provedení se skvěle hodí třeba do dětského pokojíčku nebo jako prvek oddělující kuchyň od obývacího pokoje. A jakmile budete chtít být zase spolu, jednoduše je shrnete na stranu a užijete si svou rodinu se vším všudy!

Tak co říkáte, inspirovali jsme vás? Pokud ano, vyberte si své ideální shrnovací dveře ještě dnes! S výběrem vám rádi pomůžeme. Kontaktovat nás můžete buď osobně přes telefon nebo přes e-mail. Každou vaši objednávku navíc telefonicky ověřujeme, abychom mohli společně doladit všechny důležité detaily!

Rozměry

Nosný profil: 30x30mm
Boční profil: 30x30mm
Široký profil: 15x130mm
Zámkový profil: 15x70mm
Úzky profil: 15x70mm
Spojovací profil: 26x8mm