Interiérové dveře

Interiérové dveře BRAGA

Interiérové dveře EVORA

Interiérové dveře Santiago

Moderně vyhlížející dveře Braga jsou vyrobeny z velice pevného MDF materiálu, který tvoří kostru dveří. Povrch je opatřen tmavou fólií a zvolit můžete mezi různými variantami prosklení. Dveře se hodí zejména do kuchyně či dětského pokoje.

Svým tmavým dekorem působí neobyčejně elegantně a masivně. Výplň dveří je buď plná, nebo ji tvoří úzká vodorovná prosklení. Skvěle ladí s tmavým nábytkem.

Vnitřní kostra je z pevného materiálu. U povrchové úpravy lze zvolit tmavou i světlou variantu. Efektní jsou mléčná skla, která jsou jako úzké pruhy umístěna vodorovně v počtu od dvou do pěti.

 

Interiérové dveře MERIDA

Interiérové dveře FARO

Interiérové dveře LISBONA

Neobvyklé řešení spočívá pouze ve dvou svislých rámech. Na výběr jsou tři varianty, z nichž první jsou dveře plné. Druhá varianta je prosklení neprůhledným sklem satinato po celé výšce bez horního a dolního ukončení pevným rámem a třetí stejně tak, ovšem sklem čirým.

Na výběr jsou tři varianty a všechny dveře jsou s plnou výplní. Dekorační fólie je tmavá a povrch u dvou variant je hladký, jedno řešení tvoří tří prolisované svislé pruhy. Dveře působí masivním dojmem.

Celkem osm variant poskytuje různé možnosti. Jednak v dekoru od tmavého po světlý, a jednak v řešení výplně dveří. Na výběr jsou dveře plné, nebo prosklené v různých kombinacích. Prosklená je horní polovina buď celá, nebo v různém počtu svislých pruhů.

Interiérové dveře MADERA

Interiérové dveře PORTO

Zajímavě řešená výplň tmavých dveří je v osmi variantách. Podle umístění dveří v interiéru můžete volit výplň plnou nebo prosklenou. Neprůhledné sklo je v celé jedné či obou polovinách dveří, případně libovolném počtu úzkých vodorovných pruhů.

Kvalitou a odolností jsou určeny pro náročného zákazníka. Základní konstrukci tvoří kombinace  smrkového dřeva a pevného MDF, což zabraňuje kroucení dveří. Osm variant se liší pouze výplní, která je buď plná, nebo různě prosklená od jedné po tři obdélníkové tabule neprůhledného skla.

Interiérové dveře

Celkový vzhled interiéru se opírá o celou škálu prvků a mezi ty nejvýraznější patří interiérové dveře. V interiéru hrají nezastupitelnou roli, jelikož neslouží pouze k oddělení jednotlivých místností a zajištění soukromí, ale také k vytvoření příjemné atmosféry a moderní podoby každé místnosti.

Pokud se dveře vyberou správně, stanou se samy o sobě nepřehlédnutelnou dekorací a těžištěm, na které se bude upírat zrak každého návštěvníka. Takto dokáží zaujmout pouze moderně řešené designové dveře, jejichž vzhled byl vytvořen podle moderních trendů.

Pokud budete mít staré, oprýskané, či jinak poničené dveře, udělá si každý člověk svůj úsudek o celém vašem bytě. Naopak jsou-li dveře nové a hezky řešené, mohou být neobyčejným estetickým doplňkem. Výměna starých dveří včetně obložkových zárubní není vůbec nic náročného.

Naše nabídka zahrnuje široký výběr dveří, abyste si z nich mohli vybrat ty pravé pro svůj vlastní domov. Jedná se o vysoce kvalitní modely, od kterých můžete očekávat dlouhou životnost a spolehlivé plnění své funkce.

Interiérové dveře se přizpůsobí podle vašich představ

Jednotlivé modely dveří máme v různých provedeních, aby se plně přizpůsobily vašim požadavkům. Pokud chcete mít přehled o svých dětech v dětském pokoji, můžete bez obav zvolit prosklené dveře, neboť se používá bezpečnostní sklo, které odolá i nezbedným dětským hrátkám. Prosklení může být v různých kombinacích a pokud zvolíte některou z variant i do ostatních místností, dosáhnete neuvěřitelného prosvětlení předsíně.

U interiérových dveří si můžete vybírat hned z několika dekorů, volitelná je i šíře dveří, orientace a také lze vybírat z různých druhů zámků.

Pokud nakupujete dveře poprvé a potřebujete poradit, rádi vám s výběrem pomůžeme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Výběr jsme přizpůsobili tak, aby byl co nejpřehlednější a vy jste měli pohodlný výběr, jaký vám žádná kamenná prodejna nenabídne.

Rozměry

Nosný profil: 30x30mm
Boční profil: 30x30mm
Široký profil: 15x130mm
Zámkový profil: 15x70mm
Úzky profil: 15x70mm
Spojovací profil: 26x8mm