FORTE

Chceme-li zmapovat činnost těchto špičkových italských specialistů, otevře se před námi příběh tradičních řemesel, moderních inovací a ekologicky šetrného průmyslu. Ale musíme začít pěkně od začátku.

Italská společnost FORTE spatřila světlo světa již v roce 1968. Zpočátku pracovala v souladu s tradičním duchem středomořského truhlářství, postupně však zařazovala do svého portfolia stále více  průmyslových inovací a v roce 1996 se dočkala velmi významného rozšíření. Dnes její největší showroom představuje produkty na ploše více než 50 000 m2. A díky e-shopu Dvere-shrnovaci.cz si můžete tuto skvělou kvalitu dopřát i v našich podmínkách.

Záruka vysoké kvality

FORTE klade při navrhování i produkci svých výrobků velký důraz na výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Zároveň se však snaží postupovat co nejvíce v souladu s šetrným přístupem k životnímu prostředí. Využívá optimalizaci spotřebovávaných surovin i zdrojů a klade důraz i na kontrolu dodavatelského řetězce a dalších bodů nepřímo souvisejících s výrobou.

Bez nebezpečných olovnatých sloučenin

Jako první například ve svých výrobcích tato společnost nahradila škodlivé olovnaté kompozity mnohem ekologičtějšími (zároveň však stejně odolnými) složkami vápníku a zinku (Ca a Zn). A tuto směs používá ke stabilizaci kvalitního PVC dodnes ve více než 95 % svých výrobků.

V souladu s evropskými normami

Poskytuje tak záruku bezpečných a odolných produktů zcela v souladu s evropskými normami CE, splňujících všechny požadavky na bezpečnost ze stran odpovědných orgánů. Vysoká bezpečnost a odolnost výrobků vás však nijak neomezuje při výběru – i velká nabídka barev a typových provedení je tím, co si pod hlavičkou italské společnosti FORTE představí její zákazníci nejčastěji. Přidejte se k nim i vy a vsaďte na pravou italskou kvalitu s profesionální podporou od českého dodavatele!

Rozměry

Nosný profil: 30x30mm
Boční profil: 30x30mm
Široký profil: 15x130mm
Zámkový profil: 15x70mm
Úzky profil: 15x70mm
Spojovací profil: 26x8mm